Uprawiaj ulubiony sport przez cały rok. Sawo Gruz Arena zaprasza bez względu na pogodę!

2023-03-17 14:58 Materiał sponsorowany

Grasz w piłkę nożną? Chcesz mieć najlepsze warunki do grania? Najlepsze boiska w Łodzi. Bez względu na pogodę 7 dni w tygodniu przez cały rok. Otwarte szatnie, działające prysznice – wszystko w najwyższym standardzie. Idealne warunki do uprawiania wszelkiej aktywności aerobowej znajdziesz w obiekcie piłkarskim pod balonem SAWO GRUZ ARENA w Łodzi. – Otworzyliśmy się z początkiem listopada, pierwsza zima za nami i wiemy, że naszemu miastu takie miejsce było bardzo potrzebne – mówią właściciele areny.

Twoje miejsce na sportowej mapie Łodzi

Sawo Gruz Arena to nowoczesny obiekt sportowy, którego celem jest zapewnienie najbardziej komfortowych warunków do uprawiania wszelkiej aktywności aerobowej – bez względu na to, czy wybierzesz piłkę nożną, tenis, frisbee, rugby, futbol amerykański czy ćwiczenia ze swoimi pupilami.

Znajdziesz tu aż trzy kryte boiska z najlepszą sztuczną nawierzchnią certyfikowaną przez FIFA oraz przestronne szatnie.

Arena dostępna jest przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. I co najważniejsze – bez względu na pogodę! Z areny korzystać mogą wszyscy – zarówno klienci indywidualni, jak również zorganizowane grupy czy firmy. Tu zorganizujesz treningi, imprezy firmowe oraz turnieje.

– Sawo Gruz Arena to naprawdę świetna inicjatywa. Łódź dołącza do innych miast w Polsce, które mają już podobne obiekty i w końcu dzieciaki, ale też ludzie, którzy chcą grać w piłkę, będą mieli możliwość robienia tego, co kochają bez względu na pogodę przez 365 dni w roku – mówi Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

i

Autor: materiały promocyjne Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

Nocne Granie – mało spania, dużo grania

Jedną z ciekawszych inicjatyw Playarena Łodź i Sawo Gruz Arena, która cieszy się w Łodzi niesamowitą popularnością, jest Nocne Granie – mało spania, dużo grania. Spotkania odbywają się w piątkowe wieczory. Motywem przewodnim jest dobra zabawa i spędzanie czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Zamiast tańczenia na Piotrkowskiej Łodzianie podejmują rywalizację, kopiąc w piłkę w godzinach 22.00 – 3.00.

Do tej pory w Nocnym Graniu udział wzięły aż 63 zespoły. By wyłonić najlepsze i najaktywniejsze drużyny, w piątek 7 kwietnia 2023 roku odbędzie się wielki finał pierwszego etapu Nocnego Grania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://sawogruzarena.pl/ oraz fanpage’u. Zapraszamy na łódzki Teofilów! Ul. Odrowąża 1.