Uprawiaj ulubiony sport przez cały rok. Sawo Gruz Arena zaprasza bez względu na pogodę!

2023-03-17 14:58 Materiał sponsorowany

Grasz w piłkę nożną? Chcesz mieć najlepsze warunki do grania? Najlepsze boiska w Łodzi. Bez względu na pogodę 7 dni w tygodniu przez cały rok. Otwarte szatnie, działające prysznice – wszystko w najwyższym standardzie. Idealne warunki do uprawiania wszelkiej aktywności aerobowej znajdziesz w obiekcie piłkarskim pod balonem SAWO GRUZ ARENA w Łodzi. – Otworzyliśmy się z początkiem listopada, pierwsza zima za nami i wiemy, że naszemu miastu takie miejsce było bardzo potrzebne – mówią właściciele areny.

Twoje miejsce na sportowej mapie Łodzi

Sawo Gruz Arena to nowoczesny obiekt sportowy, którego celem jest zapewnienie najbardziej komfortowych warunków do uprawiania wszelkiej aktywności aerobowej – bez względu na to, czy wybierzesz piłkę nożną, tenis, frisbee, rugby, futbol amerykański czy ćwiczenia ze swoimi pupilami.

Znajdziesz tu aż trzy kryte boiska z najlepszą sztuczną nawierzchnią certyfikowaną przez FIFA oraz przestronne szatnie.

Arena dostępna jest przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. I co najważniejsze – bez względu na pogodę! Z areny korzystać mogą wszyscy – zarówno klienci indywidualni, jak również zorganizowane grupy czy firmy. Tu zorganizujesz treningi, imprezy firmowe oraz turnieje.

– Sawo Gruz Arena to naprawdę świetna inicjatywa. Łódź dołącza do innych miast w Polsce, które mają już podobne obiekty i w końcu dzieciaki, ale też ludzie, którzy chcą grać w piłkę, będą mieli możliwość robienia tego, co kochają bez względu na pogodę przez 365 dni w roku – mówi Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

i

Autor: materiały promocyjne Jacek Góralski, zawodnik VFL Bochum, Reprezentant Polski oraz ambasador Sawo Gruz Arena.

Nocne Granie – mało spania, dużo grania

Jedną z ciekawszych inicjatyw Playarena Łodź i Sawo Gruz Arena, która cieszy się w Łodzi niesamowitą popularnością, jest Nocne Granie – mało spania, dużo grania. Spotkania odbywają się w piątkowe wieczory. Motywem przewodnim jest dobra zabawa i spędzanie czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Zamiast tańczenia na Piotrkowskiej Łodzianie podejmują rywalizację, kopiąc w piłkę w godzinach 22.00 – 3.00.

Do tej pory w Nocnym Graniu udział wzięły aż 63 zespoły. By wyłonić najlepsze i najaktywniejsze drużyny, w piątek 7 kwietnia 2023 roku odbędzie się wielki finał pierwszego etapu Nocnego Grania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://sawogruzarena.pl/ oraz fanpage’u. Zapraszamy na łódzki Teofilów! Ul. Odrowąża 1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE