Ukradły reprodukcję Mona Lisy i... poduszkę. Poszukuje ich policja ZDJĘCIA

2021-10-08 13:53
mona lisa złodziejki
Autor: Pixabay.com/mat. policji

Policjanci z Łodzi poszukują dwóch kobiet, które ukradły reprodukcję Mona Lisy z jednego z łódzkich klubów. Publikują zdjęcia złodziejek. Czy ktokolwiek je rozpoznaje?

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawczyń kradzieży repliki obrazu Mona Lisy. Do zdarzenia doszło w dniu 5 września 2021 roku około godz. 00:30 w nocy w jednym z klubów mieszczących się przy ul. Moniuszki w Łodzi. Dwie kobiety wychodząc z klubu dokonały kradzieży poduszki oraz repliki obrazu Mona Lisy.

Rysopis:

Kobieta nr.1 - w wieku około 30 lat, jasne blond włosy związane w kitkę. Ubrana była w czarną kurtkę, ciemne najprawdopodobniej jeansowe spodnie, czarne buty, na plecach miała plecak.

Kobieta nr. 2 - w wieku około 30 lat, długie ciemne włosy, ubrana była w jasną kurtkę, ciemnie spodnie oraz białe buty. Na szyi miała przewieszony kolorowy szal.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.10.2021
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE