Ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej dziewczynki! Wydał wszystko w dyskotece

2021-10-19 11:40
policja
Autor: Pixabay.com

19-latek ukradł puszkę z pieniędzmi, zebranymi na rzecz chorej dziewczynki. Sprawca, puszkę ukrył w stercie liści, a pieniądze wydał w dyskotece. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Rodzice małej Ani już od dłuższego czasu zbierają pieniądze na jej bardzo drogie leczenie. W akcję włączyły się również lokalne sklepy - do specjalnie wystawionych puszek, ich klienci wrzucają datki. Właśnie jedna z nich trafiła łupem pozbawionego skrupułów złodzieja.

- Jak ustalili policjanci, którzy pracowali nad sprawą, 19-latek w jednym z drzewickich sklepów ogólnospożywczych wykorzystał chwilową nieuwagę ekspedientki i zabrał z lady sklepowej puszkę z datkami na leczenie dziecka - czytamy w komunikacie. - Policjanci z wydziału kryminalnego, krok po kroku docierali do kolejnych informacji, które w konsekwencji doprowadziły ich do 19-letniego mieszkańca Drzewicy. Okazało się, że drzewiczanin robiąc zakupy w sklepie, wykorzystał nadarzający się moment i z lady sklepowej ukradł puszkę z datkami. Pieniądze wydał w pobliskiej dyskotece, a puszkę ukrył pod stertą liści w pobliskim lesie.

19-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Sprawa swój finał będzie miała w sądzie. Młodemu mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Patostreamer z Łodzi skatowany po transmisji w sieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE