Tu Walentynki trwają przez cały tydzień. Niezapomniane chwile we dwoje w Hotelu Andel's

i

Autor: materiały promocyjne

Tu Walentynki trwają przez cały tydzień. Niezapomniane chwile we dwoje w Hotelu Andel's

2024-02-07 12:48 Materiał sponsorowany

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wy wciąż nie macie pomysłu, jak spędzić to wyjątkowe święto? Propozycję nie do odrzucenia przygotował w tym roku Hotel Vienna House by Wyndham Andel’s w Łodzi. Na zakochanych, oprócz romantycznej kolacji z muzyką na żywo, przez cały tydzień czekać tu będzie wiele niezwykłych atrakcji. Szczegóły poniżej.

Kto powiedział, że Walentynki można obchodzić tylko jednego dnia? Hotel Andel's zaprasza na niezapomniany Walentynkowy Tydzień pełen doznań kulinarnych oraz chwil relaksu, który potrwa od 10 do 18 lutego. W tym czasie na zakochanych czekać będzie mnóstwo niezwykłych atrakcji. Na początek romantyczna kolacja z muzyką na żywo. W sobotni wieczór (10 lutego) utalentowany zespół kucharzy zaserwuje specjalne menu pełne oryginalnych smaków i afrodyzjaków. Każde danie zostało starannie wybrane, tak aby stworzyć kulinarne arcydzieło podkreślające magię chwili.

Ponadto degustacyjne menu walentynkowe, pełne delikatnych smaków i aromatów, które pobudzą zmysły i rozbudzą miłosne emocje, będzie udostępnione przez cały tydzień w restauracji Delight. Zespół barmański przygotował także autorskie koktajle "Romeo i Julia", które idealnie dopełnią romantyczną kolację. Każdy łyk to podróż po smakowych niuansach!

Tu Walentynki trwają przez cały tydzień. Niezapomniane chwile we dwoje w Hotelu Andels

i

Autor: mat. prasowe

To jednak nie wszystko. W czasie Walentynkowego Tygodnia w hotelowym SkySPAce skorzystać będzie można również z wyjątkowego masażu dla dwojga połączonego z aromaterapią z najwyższej jakości olejków eterycznych. Oddając się w ręce doświadczonego personelu, zakochani będą mieli okazję zrelaksować się jak nigdy dotąd. Co ważne, specjalna oferta obowiązuje przez cały luty.

Po głębokim relaksie czas na skosztowanie wyjątkowej herbaty truskawkowej z dodatkiem pikantnego pieprzu. To nietypowe połączenie smaków nie tylko zaskoczy kubki smakowe, ale również stworzy idealny klimat do długich rozmów i delektowania się chwilą.

Hotel Andel's serdecznie zaprasza wszystkie zakochane pary do uczestnictwa w Walentynkowym Tygodniu, by razem mogły celebrować miłość w atmosferze pełnej smaku i relaksu. Jeżeli jesteście zainteresowani, warto zarezerwować miejsce już teraz. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage hotelu.

Tu Walentynki trwają przez cały tydzień. Niezapomniane chwile we dwoje w Hotelu Andels

i

Autor: materiały prasowe