Tragiczny wypadek w Woźnikach pod Radomskiem

i

Autor: mat. policji

Tragiczny wypadek w Woźnikach. 66-letni mężczyzna zginął pod kołami samochodu

2023-03-19 11:37

66-letni mężczyzna zginął potrącony przez samochód w miejscowości Woźniki pod Radomskiem (woj. łódzkie). Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy wtargnął nagle na jezdnię wprost przed jadący samochód, za kierownicą którego siedziała 41-letnia kobieta.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (18 marca) ok. godz. 22.40 w miejscowości Woźniki w powiecie radomszczańskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 66-letni pieszy wtargnął nagle na jezdnię i został potrącony przez samochód osobowy, kierowany przez 41-letnią kobietę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie, mimo wysiłków lekarzy, zmarł.

- Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne - poinformował podkom. Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Śledztwo, które wyjaśni okoliczności i przyczyny tego wypadku, prowadzą radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Kierująca samochodem 41-latka w chwili wypadku była trzeźwa.

Szybka jazda skończyła się wysokim mandatem. Grupa SPEED w akcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE