Tragiczny wypadek w Pabianicach

i

Autor: mat. policji

Na sygnale

Tragiczny wypadek w Pabianicach. Kobieta zginęła pod kołami samochodu

2023-06-05 14:31

77-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek (5 czerwca) w Pabianicach. Seniorka została potrącona przez kobietę, która cofała swoim samochodem i nie zauważyła pieszej. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (5 czerwca) tuż po godz. 8 rano na ul. Pułaskiego w Pabianicach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letnia łodzianka, cofając citroenem, nie zauważyła przechodzącej tuż za samochodem pieszej. Potrącona 77-latka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

- Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny, zebrali i zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków - poinformowała sierż. sztab. Agnieszka Jachimek z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. - Miejsce zdarzenia znajduje się poza drogą publiczną.

Kierująca citroenem kobieta była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach.

Przechodziła przez pasy, potrąciło ją volvo. Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE