Wypadek koło Kutna. Zginęła kobieta, dwoje dzieci rannych

i

Autor: mat. policji

Tragiczny wypadek koło Kutna. Nie żyje kobieta, która wjechała autem pod pociąg. Dwoje dzieci rannych [ZDJĘCIA]

2022-01-18 15:26

Niedaleko Kutna (woj. łódzkie) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym auto osobowe wjechało pod pociąg. Zginęła 39-latka kierująca samochodem. Rannych zostało dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat - powiedział rzecznik woj. straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Do tragicznego wypadku doszło wczesnym popołudniem we wtorek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w pobliżu Kutna w miejscowości Michałów (woj. łódzkie). "Pod pociąg relacji Katowice - Gdynia wjechała kierująca autem osobowym 39-latka. Kobieta zginęła" - przekazał Pawlak.

"Rannych jest dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat" - dodał.

Na miejscu lądowały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W akcji biorą udział strażacy z 6 zespołów i ratownicy medyczni. Trasa kolejowa, którą jechał pociąg jest wyłączona z ruchu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Burza śnieżna w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE