To pierwsze takie miejsce w Łodzi! Odwiedź Niciarniana Park

2021-09-13 5:15
Galeria Wnętrz Niciarniana Park
Autor: mat. partnera Galeria Wnętrz Niciarniana Park

Meble i artykuły wyposażenia wnętrz - to wszystko znajdziesz w Galerii Wnętrz Niciarniana Park. To pierwsze takie miejsce na mapie Łodzi! Jakie sklepy się tam znajdują?

Gigantyczna nowoczesna przestrzeń - aż 7 tys. metrów kwadratowych - a w niej kilkanaście sklepów oferujących artykuły niezbędne do wykończenia domu czy mieszkania. Znajdziesz tam łóżka, materace czy meble wypoczynkowe. Drugiego takiego miejsca w Łodzi nie ma!

W Galerii Wnętrz Niciarniana Park znajduje się kilkanaście sklepów. Wśród nich m.in.:

  • Livingroom - producent mebli, które zostały stworzone z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia, mając świadomość jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy nimi,
  • SENPO - firma, która od 2010 roku zapewnia najwyższej jakości materace oraz łóżka na wymiar wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych i drewnianych,
  • Pan Materac - specjalista w dziedzinie komfortowego snu,
  • Dreams Design –  produkty wyposażenia sypialni dla osób ceniących ponadprzeciętną jakość i styl,
  • Expert Snu - wyroby do spania najlepszych polskich producentów m.in. GUENO, M&K Foam Koło, AMZ Szamotuły, Piórex, Animex,
  • SWALEN - jest producentem i dystrybutorem mebli wypoczynkowych o wysokich walorach estetycznych i użytkowych z siedzibą w stolicy polskiego meblarstwa – Swarzędzu. Produkowane kolekcje mebli SWALEN, w oparciu o ponad trzydziestoletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły, zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wykaz wszystkich sklepów znajdziesz >>TUTAJ<<.

Galeria Wnętrz Niciarniana Park
Autor: mat. partnera Galeria Wnętrz Niciarniana Park

Nie tylko sklepy z meblami!

Galeria Niciarniana Park to nie tylko sklepy, które oferują szeroką gamę produktów do urządzenia mieszkania. To także baza architektów i dekoratorów wnętrz, którzy oferują klientom pomoc w zaprojektowaniu wnętrza. Są też mistrzami w planowaniu zakupów odpowiednich do naszego budżetu.

Zaplanuj wizytę!

Galeria Niciarniana Park to ogromna przestrzeń. Przed wyjazdem na zakupy możesz zaplanować swoją wizytę w tym obiekcie. Na stronie niciarnianapark.com znajduje się mapa galerii. Znajdziesz tam wykaz sklepów, ale także ich dokładną lokalizację. Mapa jest interaktywna. Po kliknięciu w obiekt reprezentujący na mapie dany sklep, możemy przeczytać więcej informacji o producencie. To pomoże nam w podjęciu decyzji, które sklepy musimy odwiedzić.

Na stronie galerii znajdziemy też zakładkę "promocje" - to tam znajdą się informacje o aktualnych rabatach w sklepach znajdujących się na terenie Galerii Niciarniana Park.

Galeria Wnętrz Niciarniana Park dysponuje też parkingiem na ok. 150 samochodów oraz miejscami postojowymi dla rowerów.

Galeria Niciarniana Park: Jak dojechać?

Galeria znajduje się pod adresem Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 153 92-332 Łódź. Dojazd samochodem z centrum miasta zajmie około 9 minut, a z Łodzi Fabrycznej około 6 min. Galeria od poniedziałku do soboty jest czynna w godzinach 10.00 - 20.00. W niedziele handlowe od godziny 10.00 do 18.00.

Galeria Wnętrz Niciarniana Park
Autor: mat. partnera Galeria Wnętrz Niciarniana Park

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE