Kibice

i

Autor: UMŁ

To będzie najdłuższa strefa kibica w kraju! Na ulicy Piotrkowskiej już trwają przygotowania do EURO 2020! [AUDIO]

2021-06-09 16:28

Duże telebimy, dekoracje i emocjonująca atmosfera. Ulica Piotrkowska w Łodzi podczas EURO 2020 zamieni się w najdłuższą strefę kibiców w kraju.

To będzie najdłuższa strefa kibica w kraju!Na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi już zostały powieszone flagi reprezentacji, które zagrają w Euro 2020, a na deptaku przystrajane są ogródki gastronomiczne i podłączane są telewizory.

- W centrum miasta zorganizowano także 3 duże punkty z animacjami dla kibiców - mówi Piotr Kurzawa manager ulicy Piotrkowskiej.

Na ponad 4 tygodnie cały odcinek, od pl. Wolności do pl. Niepodległości, zmieni się w wielką strefę kibica, a w 30 ogródkach i strefach będą wyświetlane zarówno rozgrywki fazy grupowej jak i finały.

- Specjalna oprawa Piotrkowskiej, między innymi flagi państw biorących udział w Euro i klimatyczne dekoracje sprawią, że emocje mogą pojawić się już w drodze do lokalu transmitującego mecz - dodaje.

Największy ekran w Łodzi obiecuje jednak Manufaktura. Przy plaży znajdującej się na Rynku Włókniarek czekać będą wygodne pufy, poduchy i leżaki, a przede wszystkim spektakularny ekran o powierzchni 40 m2, który pozwoli śledzić każdy ruch na murawie.

Pierwszy mecz Polaków już w poniedziałek o 18. Nasi reprezentanci zmierzą się wtedy ze Słowacją.​

Czy łodzianie przygotowują się już do wspólnego kibicowania? O to pytała nasza reporterka Natalia Wolniewicz:

Ulica Piotrkowska zamieni się w najdluższą strefę kibica!