Teraz to koronawirus gra pierwsze skrzypce. Muzycy odwołują koncerty!

2020-10-21 16:31 Kinga Baryga
Agnes Violin
Autor: Kinga Baryga

Koronawirus szaleje i daje się we znaki wszystkim, a szczególnie artystom i instytucjom kultury. Pandemia spowodowała, że łódzcy twórcy odwołali koncerty, a jedynym sposobem na kontakt z publicznością są transmisje online.

Agnes Violin
Autor: Agnes Violin

Swoje utwory wykonuje na własnoręcznie zaprojektowanych skrzypcach. Na scenie występowała z największymi artystami takimi jak Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki czy Varius Manx. Teraz pandemia dość mocno pokrzyżowała jej plany dlatego postanowiła rozwijać nowe umiejętności i jak sama mówi wciela w swoje życie plan C. Mowa o skrzypaczce, twórczyni niezwykle ekspresyjnych widowisk - Agnes Violin czyli Agnieszce Flis.

- Z dnia na dzień odwołali nam wszystkie koncerty. My tak naprawdę nie wiemy czego się spodziewać. Na wieczór sylwestrowy mam zaplanowane 3 koncerty, ale czy dojdą do skutku? Tego nie wie nikt.  Postanowiłam wykorzystać ten czas na rozwój, planuję pójść na studia podyplomowe. Oczywiście grę na instrumencie będę cały czas kontynuować - mówi skrzypaczka - Agnieszka Flis.

Wykonania Agnes Violin możecie znaleźć na portalach społecznościowych.

Jak artyści radzą sobie w czasach pandemii?
Agnes Violin
Autor: Agnes Violin
Agnes Violin
Autor: Agnes Violin