samolot

i

Autor: Pexels

podróże

Tego nigdy nie pij w samolocie! "Absolutnie obrzydliwe". Była stewardessa tłumaczy, dlaczego

2024-05-16 15:22

Podczas każdego lotu samolotem spotkamy się z obsługą, która oferuje jedzenie i napoje. Choć na krótkich trasach nie jest to niezbędne, na dłuższych dystansach chętnie korzystamy z menu samolotowego. Jak się okazuje, są rzeczy, których lepiej nie zamawiać. Opowiedziała o tym była stewardessa.

Pijesz w samolocie? Uważaj na to, co wybierasz!

Samolot to zdecydowanie najszybszy i najbezpieczniejszy środek transportu, choć wiele osób może się z tym drugim nie zgadzać. Podczas podróży samolotami, szczególnie tymi lepszymi liniami, możemy się zrelaksować i mieć pewność, że stewardessy zajmą się nami odpowiednio.

W trakcie lotu nieodłącznym punktem jest oferowanie na pokładzie jedzenia i picia. Kiedy samolot już leci prosto, pojawiają się uśmiechnięte stewardessy proponujące nam menu linii. Zdarza się, że są to również posiłki na ciepło, ale podstawowymi i najczęściej kupowanymi produktami są oczywiście napoje. Okazuje się, że nie wszystkie jest bezpiecznie pić.

Tego nigdy nie zamawiaj. "Absolutnie obrzydliwe"

Była pracownica linii lotniczych, Kat Kalamani, postanowiła ujawnić na TikToku, jakich napojów należy według niej wystrzegać się po wejściu na pokład.

To, co znalazło się na liście może wielu zdziwić. Otóż, powinniśmy przede wszystkim unikać... wody! Dlaczego? Według byłej stewardessy, zbiorniki na wodę nigdy nie są czyszczone, co określa bardzo bezpośrednio jako "absolutnie obrzydliwe". Kat Kalamani stanowczo odrzuca wszystko, co robi się z wody przechowywanej w zbiornikach, a więc również herbatę czy kawę. Jeśli chodzi o kawę, kobieta dodatkowo dodaje, że ekspresy nigdy nie są czyszczone kompleksowo.

Co więc powinniśmy zamawiać? To proste. Wszystkie produkty, które podawane są w puszkach lub fabrycznie zamkniętych butelkach.

Eurowizja 2024 - główni faworyci do zwycięstwa

To najszczęśliwsze kraje na świecie. Kto zajął pierwsze miejsce?