Taki dzień zdarza się raz w roku. Jak zwycięzcy naszego konkursu spędzili Walentynki? [WIDEO]

2021-02-18 11:48 Artykuł sponsorowany
IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy

O tych Walentynkach na pewno długo nie zapomną. Była kolacja przy świecach, pięknie udekorowany stół oraz dedykowane menu, przyrządzone i podane przez profesjonalnych kucharzy. A wszystko to w ramach konkursu, który przygotowaliśmy wraz z IKEA i Port Łódź.

Na przygotowanie romantycznej kolacji udaliśmy się razem z kucharzami i dekoratorami IKEA do Kasi i Dawida. To Kasia zaprosiła nam do siebie wysyłając zgłoszenie w konkursie. Zadanie było proste wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to właśnie w waszym domu powinna zostać urządzona walentynkowa kolacja. Bez wątpienia można powiedzieć, że Kasi odpowiedź nas zaskoczyła. Koniecznie obejrzyjcie wideo i zobaczcie jak to się stało, że to właśnie u tej pary wylądowaliśmy w Walentynki.

Na tym jednak nie koniec, bo nie tylko zwycięzcy konkursu mogli w ten nietypowy sposób spędzać Walentynki. IKEA oraz Port Łódź przygotowali także nagrody dodatkowe dla pięciu innych finalistów, którzy zdaniem jury najlepiej poradzili sobie z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Aby oni również mogli zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś wyjątkowym w Dzień Zakochanych. 5 finalistów otrzymało zestaw do stworzenia kolacji walentynkowej w domu z instrukcją krok po kroku od IKEA i Portu Łódź. W skład zestawu wchodziły produkty, dzięki którym mogli zbudować romantyczną atmosferę i elegancko podać kolację walentynkową.

IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy
IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy

Poznajcie pełną listę zwycięzców klikając >>tutaj<<.

Śledźcie media społecznościowe Port Łódź, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o konkursach czy też akcjach specjalnych, a także cykl porad wnętrzarskich. Już niedługo pojawi się odcinek o nadchodzących trendach w wyposażeniu wnętrz.

Artykuł sponsorowany