Szukają dzieci z Łodzi, które pomimo niepełnosprawności i ograniczeń związanych z chorobą rozwijają swoje pasje!

2020-07-13 22:25
Fundacja Dom w Łodzi
Autor: Fundacja Dom w Łodzi

Szukają dzieci, które mimo niepełnosprawności i ograniczeń związanych z chorobą rozwijają swoje zainteresowania. Fundacja Dom w Łodzi w ramach projektu #pelniazycia organizuje casting do teledysku.

Chcą pokazać, że dzieci z niepełnosprawnościami mogą żyć pełnią życia i rozwijać swoje pasje.Fundacja Dom w Łodzi w ramach projektu #pelniazycia organizuje casting do teledysku. 

- Naszym wielkim marzeniem od dawna był teledysk… widzieliśmy już tyle scen… tyle razy byliśmy świadkami wspaniałych emocji, niesamowitych efektów działań dziecięcych… widzieliśmy radość, pasje, energię… I marzyliśmy o tym, żeby zobaczył to cały świat. O czym mówimy? O tym, jak dzieci poruszające się na wózkach w skupieniu malowały niezwykłe obrazy, o tym – jak tańczą, jak śpiewają, jak jeżdżą rowerami po parkowych alejkach.. o tym, jak grają z przyjaciółmi w gry komputerowe, jak sobie radzą w eksperymentach perkusyjnych, jak zwiedzają ciekawe miejsca i z wypiekami słuchają opowieści… Gdy byliśmy świadkami tych niezwykłych chwil – zrodziło się w nas marzenie: świat też musi to zobaczyć. Dzieci z niepełnosprawnościami muszą mieć możliwość rozwijania swoich pasji, odrywania świata, zgłębiania zainteresowań. Musimy zrobić wszystko, by dostosować się do ich możliwości – zmienić zasady, otworzyć szerzej drzwi.. I właśnie teledysk nam w tym pomoże - mówi Marta Libiszowska-Jóźwiak nadzorująca projekt.


Szczegóły znajdziecie na stronie domwlodzi.org.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE