Szukają dzieci z Łodzi, które pomimo niepełnosprawności i ograniczeń związanych z chorobą rozwijają swoje pasje!

2020-07-13 22:25 K Baryga
Fundacja Dom w Łodzi
Autor: Fundacja Dom w Łodzi

Szukają dzieci, które mimo niepełnosprawności i ograniczeń związanych z chorobą rozwijają swoje zainteresowania. Fundacja Dom w Łodzi w ramach projektu #pelniazycia organizuje casting do teledysku.

Chcą pokazać, że dzieci z niepełnosprawnościami mogą żyć pełnią życia i rozwijać swoje pasje.Fundacja Dom w Łodzi w ramach projektu #pelniazycia organizuje casting do teledysku. 

- Naszym wielkim marzeniem od dawna był teledysk… widzieliśmy już tyle scen… tyle razy byliśmy świadkami wspaniałych emocji, niesamowitych efektów działań dziecięcych… widzieliśmy radość, pasje, energię… I marzyliśmy o tym, żeby zobaczył to cały świat. O czym mówimy? O tym, jak dzieci poruszające się na wózkach w skupieniu malowały niezwykłe obrazy, o tym – jak tańczą, jak śpiewają, jak jeżdżą rowerami po parkowych alejkach.. o tym, jak grają z przyjaciółmi w gry komputerowe, jak sobie radzą w eksperymentach perkusyjnych, jak zwiedzają ciekawe miejsca i z wypiekami słuchają opowieści… Gdy byliśmy świadkami tych niezwykłych chwil – zrodziło się w nas marzenie: świat też musi to zobaczyć. Dzieci z niepełnosprawnościami muszą mieć możliwość rozwijania swoich pasji, odrywania świata, zgłębiania zainteresowań. Musimy zrobić wszystko, by dostosować się do ich możliwości – zmienić zasady, otworzyć szerzej drzwi.. I właśnie teledysk nam w tym pomoże - mówi Marta Libiszowska-Jóźwiak nadzorująca projekt.


Szczegóły znajdziecie na stronie domwlodzi.org.