Szczęśliwy finał wspólnej akcji straży i policji. Odnaleziono 80-latka

i

Autor: Pixabay.com

Szczęśliwy finał wspólnej akcji straży i policji. Odnaleziono 80-latka

2023-06-09 13:40

Odnaleziono 80-letniego mężczyznę z gminy Łęczyca. Poszukiwali go policjanci i strażacy. Senior był niedaleko swojego domu - podał w piątek rzecznik łęczyckiej policji asp. szt. Mariusz Kowalski.

Policjanci i strażacy z Łęczycy (Łódzkie) zostali zawiadomieni, że na początku długiego weekendu 80-latek wyszedł z domu i nie informując nikogo poszedł się w nieznanym kierunku. Rodzina nie mogła znaleźć mężczyzny.

"Natychmiast ogłoszono alarm i rozpoczęto poszukiwania. Do działań skierowano policjantów oraz funkcjonariuszy straży pożarnej. Dzięki współpracy służb mundurowych, po niespełna dwóch godzinach odnaleziono poszukiwanego seniora" - przekazał Kowalski.

"Osłabiony mężczyzna siedział w zagajniku pomiędzy gruntami rolnymi, około dwóch kilometrów od miejsca zamieszkania" - zaznaczył . "Z uwagi na wiek i długie przebywanie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia" - poinformował rzecznik.

Robert Karaś o wyniszczającym rekordzie świata w 10-krotnym Ironmanie: Urazy, halucynacje i chwile zwątpienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE