Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewał na Piotrkowskiej w Łodzi! Zobaczcie WIDEO

2021-05-19 8:55
Krawczyk junior
Autor: Wikipedia.org/Facebook.com

Syn Krzysztofa Krawczyka dał koncert na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Spacerujący w niedzielę po reprezentacyjnej ulicy miasta łodzianie, mogli usłyszeć piosenki z repertuaru jego słynnego taty. Nagrania z niedzielnego występu zobaczyć można w sieci. Już wkrótce będzie okazja, by ponownie zobaczyć na żywo Krzysztofa Krawczyka juniora.

"Parostatek" i "Jak minął dzień..." - te klasyczne piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka można było usłyszeć w niedzielę na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Wykonawca: Krzysztof Igor Krawczyk - syn zmarłego artysty.

Krzysztof Igor Krawczyk stał się w ostatnich dniach bohaterem wielu publikacji medialnych. W ten weekend, mieszkańcy Łodzi mieli okazję posłuchać na żywo, jak brzmi głos syna znanego piosenkarza. Fragmenty jego niedzielnego koncertu na reprezentacyjnej ulicy Łodzi, zobaczyć można w internecie.

Krzysztof Igor Krawczyk jest synem Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak. Chciał iść w ślady taty i zostać piosenkarzem. W 1988 r. uczestniczył wraz z ojcem w wypadku samochodowym. W jego wyniku odniósł poważny uraz, który do dziś odciska piętno na jego życiu.

Niedzielny koncert Krzysztofa Krawczyka Juniora spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów. Jeśli chcecie zobaczyć występ syna znanego piosenkarza na żywo, macie taką szansę. W sobotę, 19 czerwca, wystąpi na scenie plenerowej Domu Kultury 502 na łódzkim Widzewie (ul. Sacharowa 18).

Raport z anteny 18.05, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE