Mikołaj na lotnisku

i

Autor: nwolniewicz

Święty Mikołaj wylądował dziś na łódzkim lotnisku!

2021-12-06 17:22

Kolorowym samolotem wylądował na lotnisku! Święty Mikołaj przybył dziś do Łodzi, by obdarować dzieciaki wymarzonymi prezentami. Pierwsze podarunki przekazywane były już na płycie lotniska, później Mikołaj udał się wraz z kolorowym korowodem do domów dziecka i domu samotnej matki.

​Przyleciał, by obdarować dzieciaki wymarzonymi prezentami.Dziś na łódzkim lotnisku wylądował Święty Mikołaj, na którego już czekały dzieciaki z domów dziecka.

- To już V edycja specjalnej mikołajkowej akcji lotniska, a Mikołaj przyleciał tym razem z Kijowa — mówi Wioletta Gnacikowska rzeczniczka lotniska. Mikołaj wraz z orszakiem odwiedził podopiecznych domów dziecka i domu samotnej matki — dodaje.

Po powitaniu dzieci z Mikołajem i skrzatami przeszły do hali przylotów, gdzie na karuzeli z bagażami kręciły się prezenty.

Mikołaj przejechał także ulicą Piotrkowską, zatrzymując się na chwilę przy Jarmarku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE