Studenci z Politechniki Łódzkiej będą mogli odbyć praktyki zagraniczne ZDALNIE!

2020-05-26 23:07
Praktyki zagraniczne dla studentów
Autor: K Baryga

​Koronawirus zablokował cały świat, w tym łódzkich studentów, którzy w tym roku mieli odbyć wymarzone staże zagraniczne. Pomimo lockdown'u firmy z całego świata proponują zdalne praktyki. Na czym to polega?

Epidemia pokrzyżowała plany wakacyjne wielu studentom. Uczniowie, którzy mieli wyjechać na staże i praktyki zagraniczne muszą jeszcze trochę poczekać. Studencka organizacja IAESTE przedstawia alternatywne rozwiązanie.

To miały być wakacje połączone ze zdobywaniem wiedzy praktycznej, w obecnej sytuacji studenci mogą odbyć jedynie wirtualną podróż. Codzienne rozmowy i pokazywanie procesów technologicznych będzie możliwe przez komunikatory. 

- Mamy oferty praktyk zdalnych do Indii i Bangladeszu. To nowy pomysł, chcemy w jakiś sposób zająć czas studentów - informuje Sylwia Saletrowicz z organizacji IAESTE Politechnika Łódzka. 


Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie iaeste.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE