Stracili wszystko. Teraz mieszkają we WRAKU AUTA. Strażnicy miejscy chcą im pomóc

2021-02-22 15:30
Stracili wszystko, teraz mieszkają we wraku auta
Autor: Facebook.com/Straż Miejska w Łodzi

Zdarza się, że los sprawia nam przykre niespodzianki i niekiedy znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Każdemu może zdarzyć się, że straci wszystko. Na parę, której właśnie to się przydarzyło natrafili strażnicy miejscy z Łodzi. Jest zima, a ludzie ci zmuszeni są mieszkać we wraku samochodu. Teraz, na Facebooku, strażnicy apelują o pomoc dla sympatycznej pary.

Przetrwali najgorsze mrozy, ale nie mogą przecież żyć tak w nieskończoność! Strażnicy miejscy, w trakcie wykonywania swojej pracy, spotkali sympatyczną parę, którą życiowe okoliczności zmusiły do życia we wraku samochodu na jednej z łódzkich ulic. Przejęci strażnicy umieścili na Facebooku apel o pomoc:

Potrzebna pomoc..... W czwartek w nocy napotkaliśmy przesympatyczną parę "On" cudowny, inteligentny, starszy gaduła, "Ona" wycofana, wyciszona ale uśmiechnięta. Niestety los jest dla Nich okrutny ich domem jest samochód tj. wrak auta. Prosimy nie oceniać, będą głosy ,że zasłużyli na taki los, że sami wybrali taką drogę.

Ale czy da Nam ktoś gwarancję, że Nas to nigdy nie spotka?

Czy Nasze życie nie obróci się o 180 stopni? Niestety schroniska dla bezdomnych odpadają, para nie dopuszcza możliwości rozdzielenia się. Trzeba spróbować podjąć jakieś kroki, może da się "Im" pomóc. Na teraz szybka doraźna pomoc, jedzenie, koce i gorąca herbata. Ale warto wysilić się bardziej. Może psycholog? Liczymy na Waszą pomoc, Wasze pomysły...

- Najbardziej zależy mi na znalezieniu specjalisty który nieodpłatnie nakłoniłby tych ludzi do zmian w ich życiu - podkreśla Joanna Chruściel Naczelnik Oddziału Prewencji Straży Miejskiej w Łodzi.

Osoby chcące pomóc parze, mogą pisać na adres: jchrusciel@strazmiejska.lodz.pl

Komenda Miejska Policji w Łodzi do remontu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE