Sobotni wieczór będzie magiczny! W Ogrodzie Botanicznym odbędzie się widowisko obrzędowe!

2021-06-22 14:53 Kinga Baryga
Noc Świętojańska
Autor: UMŁ

​Skakanie przez ogniska, tańce wokół nich z pochodniami czy puszczanie wianków na wodzie. To tylko niektóre z atrakcji widowiska obrzędowego, które odbędzie się w łódzkim ogrodzie botanicznym już w sobotę.

W najbliższą sobotę, 26 czerwca, zapraszamy do Ogrodu Botanicznego w Łodzi na widowisko obrzędowe, przygotowane przez Jarosława Świątka - kierownika baletu Zespołu "Śląsk" oraz choreografa i kierownika artystycznego Zespołu Pieśni i Tańca "Częstochowa".Skakanie przez ogniska, tańce wokół nich z pochodniami, puszczanie wianków na wodzie to tylko niektóre z atrakcji spektaklu. Będzie można poczuć niesamowitą atmosferę tajemniczości w nocnej oprawie przy dźwiękach muzyki.

Widowisko rozpocznie się o godz. 22.00 i będzie trwało ok. 45 min.

Sceną wydarzenia będzie największy staw w Ogrodzie Botanicznym, zlokalizowany w centralnym jego punkcie.

Wejście na spektakl oraz wyjście po spektaklu TYLKO przez kasę główną Ogrodu od strony ulicy Krzemienieckiej 36/38.

Wstęp w godz. 21.30-22.00. Prosimy o punktualne przybycie. Kasa biletowa zostanie zamknięta o godz. 22.00.

 Przedsprzedaż wejściówek na spektakl TYLKO w kasie głównej Ogrodu od strony ul. Krzemienieckiej w terminie 21 czerwca (poniedziałek) - 25 czerwca (piątek) w kasie przy ul. Krzemienieckiej w cenie: bilet normalny 8 zł, bilet ulgowy 4 zł (kasa biletowa czynna od 9.00 do 19.30). Wejściówka na spektakl uprawnia jednocześnie do wejścia na teren Ogrodu.

Ilość biletów ograniczona. Informacje o dostępności wejściówek będą codziennie podawane na profilu Ogrodu Botanicznego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE