SkyShowtime już od 14 lutego w Polsce

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime będzie dostępny w Polsce od 14 lutego

SkyShowtime już od 14 lutego w Polsce! Zobacz ceny i ofertę. Jakie filmy i seriale zobaczymy?

2023-03-07 16:14

SkyShowtime wkracza do Polski. Nowa platforma streamingowa będzie dostępna w naszym kraju już od 14 lutego. W ofercie SkyShowtime znajdziemy filmy z wytwórni Universal Pictures i Paramount Pictures, a także liczne seriale – w tym m.in. polski serial „Warszawianka” z Borysem Szycem w roli głównej. Dwa tygodnie przed oficjalną premiera poznaliśmy oficjalny cennik SkyShowtime.

SkyShowtime w Polsce od 14 lutego

Na polski rynek wkracza nowa platforma streamingowa. W Walentynki, 14 lutego, zadebiutuje w Polsce SkyShowtime. To doskonała wiadomość dla miłośników filmów i seriali, którzy zyskają dostęp do szerokiej bazy produkcji z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Dreamworks czy Nickleodeon.

- SkyShowtime dostarcza bogatą ofertę wyśmienitych treści. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszym nowym użytkownikom z Europy Centralnej wyłączny dostęp do najnowszych seriali i kinowych hitów od legendarnych wytwórni, a także do lokalnych produkcji oryginalnych, które wierzę, że przypadną im do gustu – mówi Gabor Harsanyi, dyrektor generalny SkyShowtime na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Cieszę się, że największym światowym produkcjom towarzyszyć będą propozycje od twórców z naszego regionu, a wszystko w świetnej cenie.

Jakie filmy obejrzymy na SkyShowtime?

Na platformie SkyShowtime znajdziemy przede wszystkim filmy z wytwórni Universal Pictures i Paramount Pictures oraz bogatą ofertę seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock. Nie zabraknie też programów i filmów dokumentalnych.

Już wkrótce polscy widzowie będą mogli obejrzeć na platformie SkyShowtime wielkie hity filmowe. Widzów najbardziej zainteresuje pewnie „Top Gun: Maverick” - kasowa produkcja, nominowana m.in. w tegorocznych Oscarach, z udziałem Toma Cruise'a, Vala Kilmera czy Jennifer Connelly.

SkyShowtime ma jednak oferować dużo więcej, w bibliotece filmów znajdzie się także „Wiking”, „Ambulans”, „Downton Abbey: Nowa epoka”, „Pan Wilk i spółka. Bad Guys”, „Jurassic World Dominion”, „Ray Donovan: The Movie”, „Redeeming Love”, „Jerry and Marge Go Large” czy „The Hanging Sun”.

W najbliższych miesiącach swoją premierę na SkyShowtime będą natomiast miały: „A Town Called Malice”, „Belfast”, „Lioness”, „Nie!”, „Minionki: Wejście Gru”, „Rabbit Hole”, „Uśmiechnij się”, „Czarny telefon” i „The Great Game”.

Seriale dostępne na SkyShowtime

Imponująco wygląda też baza seriali. Na SkyShowtime znajdziemy m.in. takie seriale jak: „1883”, „1923”, „A Friend Of the Family”, „All the Sins”, „Amerykański żigolak”, „Funny Woman”, „Halo”, „”Prawo i porządek (sezon 21)”, „Pozwól mi wejść”, „Burmistrz Kingstown (sezon 1 i 2)”, „Pitch Perfect: Bumper In Berlin”, „Star Trek: Strange New Worlds”, „Souls”, „Super Pumped: The Battle For Uber”, „The Best Man: The Final Chapters”, „The Calling”, „The Fear Index”, „The First Lady”, „The Midwich Cuckoos”, „The Offer”, „The Rising”, „Tulsa King”, „Vampire Academy” i „Yellowstone”.

Dla polskich widzów szczególną gratką będzie serial „Warszawianka”. Niereprezentowany dotąd w Polsce serial wyreżyserował Jacek Borcuch na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka. W rolach głównych zobaczymy m.in. Borysa Szyca, Krystynę Jandę i Jerzego Skolimowskiego.

Ile kosztuje dostęp do SkyShowtime?

Dwa tygodnie przed premierą SkyShowtime w Polsce firma poinformowała, że dostęp do nowej platformy streamingowej będzie kosztował 24,99 zł miesięcznie. W zamian otrzymamy materiały w jakości Full HD i możliwość utworzenia pięciu profili użytkowników, przy czym programy będzie można oglądać jednocześnie na trzech urządzeniach.

Platforma SkyShowtime będzie dostępna w przeglądarkach internetowych pod adresem skyshowtime.com, a także na telewizorach z systemem Google TV, Android TV oraz LG webOS. Na telewizorach Samsung z systemem Tizen SkyShowtime ma być udostępniony dopiero w późniejszym czasie. Aplikacja SkyShowtime będzie dostępna również na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na urządzeniach Apple z systemem iOS i tvOS.

Tak mieszka seksbomba PRL. Halina Kowalska: Wszyscy chcieli mnie rozbierać