Serial o Widzewie Łódź? Został wypuszczony pierwszy zwiastun

i

Autor: widzew.com

Serial o Widzewie Łódź? Został wypuszczony pierwszy zwiastun

2022-10-22 13:16

Widzew Łódź jest sensacją obecnego sezonu ekstraklasy. Na mecze przychodzi mnóstwo kibiców, a piłkarze odwdzięczają się cudowną grą. Kolejnym smaczkiem dla fanów będzie powstający serial o klubie.

Widzew Łódź to wyjątkowy klub w Polskiej historii sportowej. W szeregach 4-krotnego mistrza Polski grały takie gwiazdy jak: Zbigniew Boniek, Włodzimierz Smolarek, Władysław Żmuda czy Józef Młynarczyk. Teraz, po 8 latach rozłąki z Ekstraklasą, zespół powraca do najwyższej klasy rozgrywkowej. Sezon rozpoczęli z przytupem. Wielu spisywało ich na straty, przewidując im raczej walkę o utrzymanie. Jednak łodzianie pod wodzą Janusza Niedźwiedzia mają wysokie aspiracje i walczą o najwyższe pozycje.

Dobra forma, a także wspaniała historia klubu przykuła uwagę stacji telewizyjnej Canal+, która od wielu lat transmituje mecze Ekstraklasy. W czerwcu przyszłego roku zostanie wyemitowany 8-odcinkowy serial dokumentalny o Widzewie. Zostanie pokazane jak działa klub „od kuchni”. Widzowie zobaczą odprawy z zawodnikami, rozmowy motywacyjne w trakcie meczu czy spotkania zarządców klubu.

Stacja wypuściła już zwiastun, który zainteresował nie tylko kibiców klubu, ale wielu fanów polskiej piłki.

Artur z Łodzi i jego freestyle na skrzypcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE