Kiler

i

Autor: Materiał prasowy TVN / Canal Plus Cyfrowy

Quiz

Najsłynniejsze cytaty z polskich komedii. Sprawdź, ile z nich rozpoznasz [QUIZ]

2023-12-11 7:02

W polskich komediach padło wiele kwestii, które stały się wręcz kultowe. Wiele z nich są stale powtarzane przez kolejne pokolenia i to mimo upływu lat. Przygotowaliśmy quiz, w którym sprawdzisz swoją wiedzę na temat komediowych cytatów.

Są pewne frazy, których używamy w życiu codziennym nawet nie zastanawiając się skąd pochodzą. Wiele z nich swoje źródło ma właśnie w polskich komediach. Niektóre stały się już stałą częścią kultury.

Wielu Polaków ma nawet swoje ulubione komedie, które ogląda wielokrotnie. Mimo znajomości wszystkich kwestii na pamięć filmy te nigdy się nie znudzą.

Polskie komedie to wyjątkowe źródło kultowych cytatów. Jest ich naprawdę wiele. Wybraliśmy kilka z nich. Uda ci się je dopasować do filmu, z którego pochodzą. Ostrzegamy, tylko nieliczni zdobędą 100%!

Najsłynniejsze cytaty z polskich komedii. Sprawdź, ile z nich rozpoznasz [QUIZ]

Pytanie 1 z 9
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE