Są już place zabaw, siłownie plenerowe, tory do jazdy na rolkach i hulajnogach. A wkrótce pojawi się park linowy, trampoliny i tyrolka

2021-03-31 15:39
pumptrack
Autor: mat. UML

Park Podolski na łódzkim osiedlu Zarzew szybko pięknieje, a to dzięki inwestycjom z budżetu obywatelskiego. Dzieci i młodzież najbardziej czekają na budowany właśnie pumptrack.

Park Podolski z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do aktywnego i rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już pod koniec kwietnia park wzbogaci się o nowy pumptrack z dwoma torami, park linowy, tyrolkę i trampoliny.

- Park Podolski to nie tylko miejsce chętnie odwiedzane przez mieszkańców naszego miasta, ale również jedna z atrakcji turystycznych. Jest tu duży i bezpieczny plac zabaw, można zagrać w tenisa lub szachy. W 2013 r. wybudowaliśmy tor do jazdy na łyżworolkach, a od 2018 roku w parku można korzystać z tężni – przypomina  Justyna Krakowiak z Zarządu Inwestycji Miejskich w Łodzi.

W ramach Budżetu Obywatelskiego w ub. roku zakończony został projekt ,,Wesoły Podolski", w ramach którego powstał duży plac zabaw wyposażony w ściankę wspinaczkową, huśtawki i karuzele.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE