rutkowscy

i

Autor: Podlewski/ AKPA

życie gwiazd

Disco polo na weselu Rutkowskich. Internautka: "Tandeta". Detektyw zareagował natychmiast

2024-05-15 10:59

W ostatnim czasie rodzina Rutkowskich miała powody do świętowania. Nie dość, że najmłodszy z Rutkowskich miał komunię, to Krzysztof i Maja odnowili przysięgę małżeńską. Z tej okazji przygotowali wielkie przyjęcie, na którym zagrał zespół disco polo. W sieci zawrzało. Internautka zarzuciła Rutkowskiemu brak gustu i tandetę. Odpowiedział natychmiast!

Komunia i wesele Rutkowskich na bogato!

Działo się w rodzinie Rutkowskich. W sobotę, 11 maja, Krzysztof i Maja Rutkowscy odnowili przysięgę małżeńską, a ich syn, Krzysztof Rutkowski Junior, przystąpił do pierwszej komunii świętej. Jak już wcześniej chwaliła się rodzina detektywa bez licencji, koszt całkowitej organizacji tych wydarzeń wyniósł około pół miliona złotych! Musiało więc być na bogato, jak to w przypadku Rutkowskich jest zawsze.

Wyjątkowe uroczystości odbyły się w luksusowym hotelu pod Łodzią, gdzie pojawiło się blisko 200 gości. Wśród nich byli m.in. gwiazdy disco polo, czyli zespół Piękni i Młodzi z Dawidem Narożnym, którzy również wystąpili podczas wesela.

Internautka zarzuca Rutkowskiemu tandetę. Odpowiedział natychmiast

W sieci Rutkowscy chętnie chwalili się zdjęciami i filmami z uroczystości. Nie każdemu jednak przypadło do gustu to, jak bawią się przy dźwiękach disco polo.

"Tandeta. Fajni są ludzie bogaci z gustem, a tu taka wiocha" - napisała jedna z internautek.

Detektyw niemal od razu zareagował na zaczepkę.

"A ty masz trollowy profil i twarz zasłoniętą. Tak się wstydzisz rzeczy, które piszesz w internecie?" - odpowiedział.

Miał rację?