półkolonie

i

Autor: Pixabay.com

Rozpoczynają się zapisy na półkolonie organizowane przez łódzki magistrat

2020-12-15 19:41

Niemal 30 szkół i placówek oświatowych poprowadzi w Łodzi organizowane przez miasto zimowe półkolonie. Jak będzie wyglądał wspólny wypoczynek w czasach pandemii?

Reżim sanitarny uniemożliwi wyjścia na miasto, ale w samych placówkach też nie zabraknie atrakcji  - zapewnia wiceprezydent  Małgorzata Moskwa-Wodnicka. – Z wiadomych względów odpadają wyjścia do kina czy na basen, ale będą organizowane zajęcia sportowe, warsztaty, konkursy.

Lista placówek dostępna jest na stronie urzędu miasta, zapisy odbywają się  online lub telefonicznie - zapowiada Magdalena Misiakiewicz z  wydziału edukacji łódzkiego magistratu. – Warto przejrzeć te listy i dopasować wybraną placówkę do naszego miejsca zamieszkania. W jednej placówce wypoczywać będzie nie mniej niż 24 uczestników w dwóch grupach, a maksymalnie będzie mogło przebywać razem 72 osoby.

 Na dzieci z klas I-IV  czeka tysiąc miejsc. Półkolonie ruszają 4 stycznia i potrwają do 15 stycznia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE