Remonty ulic w Łodzi. Nocne prace na Zielonej. Wkrótce początek robót na Włókniarzy!

2021-10-19 14:23
Łódź. Nocny remont na Zielonej
Autor: mat. UMŁ

W październiku, łódzcy drogowcy poważnie wzięli się do pracy. Spotkać ich można na wielu ulicach. Okazuje się, że pracują również w nocy. Ostatnio spotkać można ich było na ul. Zielonej przy Legionów.

Prace na Zielonej rozpoczęły się w poniedziałek (18 października), po godz. 20. Trwały do rana.

- Setki samochodów i autobusy przejeżdżają każdego dnia przez skrzyżowanie Zielonej z Legionów i Kasprzaka - cztamy w komunikacie UMŁ. - Przy takim ruchu, trudno realizować wymianę nawierzchni, dlatego w takiej jak ta lokalizacji w najbliższych dniach realizowane będą nocne remonty.

Przejazd przez skrzyżowanie był cały czas zachowany. Jak informują urzędnicy, podczas kolejnych nocy prace prowadzone będą na drugiej połowie jezdni.

- Podobne nocne remonty zrealizowane zostaną w najbliższym czasie na Włókniarzy przy Bandurskiego i na Politechniki przy Wróblewskiego. W obu przypadkach prace prowadzone będą pod ruchem z zachowaniem przejezdności, zajmując poszczególne części jezdni - zapowiadają.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zignorował czerwone światło i doszło do tragedii! Było tylko słychać huk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE