Radiowóz zmienił pas na linii ciągłej i zablokował zjazd z autostrady A1. Jest komentarz policji

i

Autor: pixabay/You Tube STOP CHAM print screen

Radiowóz zmienił pas na linii ciągłej i zablokował zjazd z autostrady A1. Jest komentarz policji

2022-10-26 11:22

Do szokującego incydentu samochodu policyjnego doszło 21 października w okolicy Łodzi. Na zjeździe z autostrady A1 radiowóz najpierw zmienił pas ruchu, jadąc droga ciągłą, a następnie zablokował przejazd. Mamy komentarz policji w tej sprawie.

Radiowóz zmienił pas na linii ciągłej, następnie zablokował ruch

Sytuacja miała miejsce w piątek 21 października 2022 roku. Policja w samochodzie typu pickup tuż przed nadjeżdżającym innym pojazdem, pomimo widocznej linii ciągłej, zmienia pas ruchu. Następnie blokuje drugi pas, uniemożliwiając tym samym przejazd innych samochodów. Co istotne, radiowóz nie używał sygnałów ani dźwiękowych ani świetlnych.

Jest komentarz policji w sprawie incydentu na A1

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem policji, by wyjaśnić zachowanie radiowozu na zjeździe z autostrady A1. Jak przekazała nam asp sztab. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, sprawa została przekazana do wyjaśnienia:

Niezwłocznie po uzyskaniu informacji dotyczących popełnienia wykroczenia przez funkcjonariusza policji materiał filmowy został przesłany do Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w celu wszczęcia czynności wyjaśniających w trybie art 54 kpow.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE