Przez Łódź przejdzie Parada Kundelków! Każdy może wziąć w niej udział

i

Autor: Pixabay.com

Wydarzenia w Łodzi

Przez Łódź przejdzie Parada Kundelków! Każdy może wziąć w niej udział

2024-02-22 14:30

To będzie absolutnie wyjątkowa parada! Przez ulicę Piotrkowską przejdzie Parada Kundelków! Wezmą w niej udział pieski z łódzkiego schroniska i te, które w nim mieszkały, ale znalazły nowy dom. Szczegóły znajdziecie w dalszej części artykułu.

Do Łodzi już wróciła Parada Wolności, a teraz czas na kolejne, wyjątkowe wydarzenie - siedemnastego marca ulicą Piotrkowską przejdzie Parada Kundelków!

- To parada miłości, ponieważ schronisko dla zwierząt to miejsce, w którym jest najwięcej miłości na metr kwadratowy. Będą psy ze schroniska, które będą prowadzone przez wolontariuszy, będą również psy, które zostały adoptowane z naszego schroniska w Łodzi, ale zapraszamy wszystkich, którzy kochają zwierzaki i chcą przyjść ze swoimi pupilami - mówi Albert Kurkowski, pełniący obowiązki dyrektora łódzkiego schroniska.

Hasło parady brzmi "adoptuj sŁODZIAKA".

- W przypadku kundelka jest jak w przypadku człowieka, którego poznajemy – zawsze jest pewna niespodzianka. One kochają całym sobą, a takie zwierzęta, które trafiają do nas ze schroniska kochają w dwójnasób – dodaje Albert Kurkowski.

Parada kundelków wystartuje siedemnastego marca o jedenastej i przejdzie od Placu Wolności do Pasażu Schillera - tam będzie czekał czipobus, w którym będzie można bezpłatnie zaczipować czworonoga.

Sonda
Czy masz zwierzaka?
Polonez dla Łodzi 2024