10 edycja Filmteractive

i

Autor: @UMŁ

Przed nami Filmteractive Festival online!

2020-11-02 16:28

To będzie jubileuszowa, bo już 10 edycja festiwalu komunikacji interaktywnej.

Od 23 listopada będzie można spotkać się z ekspertami z branży nowych technologii. To oni podzielą się swoja wiedzą o reklamie i filmie.

- Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii.To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć eis jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. To tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie. Jubileuszowa, 10 edycja Filmteractive została w całości przeniesiona do Internetu – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube. Tematem przewodnim jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?" - poinformowała Daria Głowacka z Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Festiwal potrwa do 27 listopada.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE