Primark Galeria Młociny (Warszawa)

i

Autor: materiały prasowe Primark Galeria Młociny (Warszawa)

Zakupy

Będą kolejne sklepy Primark w Polsce. Sieć szuka pracowników. Ile można zarobić?

2023-06-02 16:05

Primark otwiera kolejne sklepy w Polsce. Znana sieć odzieżowa działa już w czterech polskich miastach, a już wkrótce otworzy swoje oddziały w dwóch kolejnych. Rozpoczęła się już rekrutacja pracowników do nowych sklepów. Ile można zarobić?

Primark w Polsce. Gdzie będą otwarte kolejne sklepy?

Primark zadebiutował na polskim rynku w 2020 roku. Irlandzkie przedsiębiorstwo odzieżowe otworzyło pierwszy sklep w Galerii Młociny w Warszawie. Rok później marka pojawiła się w Poznaniu, a następnie w Krakowie i Katowicach. Teraz otworzą się dwa kolejne w sklepy - w Łodzi i Wrocławiu. Łodzianie będą mogli robić zakupy w Manufakturze, a wrocławianie w centrum handlowym Magnolia Park. Otwarcie sklepów zaplanowano na koniec 2023 roku. 

Primark poszukuje pracowników. Ile można zarobić?

W związku z planowanym otwarciem kolejnym lokalizacji rozpoczęła się już rekrutacja pracowników. Poszukiwani są pracownicy m.in. na stanowiska: Assistant Store Manager, People & Culture Supervisor, Department Manager, VM Manager, Team Manager.  

Jak podaje portal dlahandlu.pl, na stanowisku doradcy klienta sieć oferuje wynagrodzenie w wysokości 4292 zł brutto dla pełnoetatowych pracowników. Pracując na 3/4 etatu, można zarobić 3219 zł brutto, przy połowie etatu - 2146 zł brutto, a na 1/4 - 1073 zł brutto. 

Primark zapewnia pracownikom także liczne benefity, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, zniżki pracownicze oraz PPK.

Firma obecnie zatrudnia ponad 70 000 pracowników w 14 krajach.

Wielkie otwarcie sklepu Primark
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE