Żłobek modułowy

i

Autor: UMŁ

Prace budowlane w żłobku modułowym na Olechowie zakończone! [ZDJĘCIA]

2020-04-09 14:25

Prace budowlane w nowym żłobku zakończone. Nowoczesny budynek stanął przy ul. Kmicica na Olechowie. 60 maluchów trafi tu, gdy skończy się epidemia koronawirusa. Budynek powstał w fabryce i został przywieziony do Łodzi w 16 częściach.

Budynek tak jak klocki powstał w fabryce i został przewieziony do Łodzi w 16 częściach. I tu złożony. Zaś jego malowanie oraz wyposażenie w meble, zabawki i inny niezbędny dzieciom sprzęt odbywało się już na miejscu.  To żłobek zbudowany w nowoczesnej technologii modułowej.

Jak informuje Jolanta Baranowska maluchy, które tu trafią będą miały do swojej dyspozycji dwie bawialnie i dwie sypialnie. Obiady i inne posiłki będą zaś przygotowywane na miejscu, w nowocześnie wyposażonej kuchni.

Rozpoczął się już nabór do tej placówki i potrwa do 24 kwietnia. Mogą się do niego zgłaszać rodzice mieszkający w Łodzi, a chcący zapisać swoje dziecko do miejskiej placówki. Placówka będzie mogła rozpocząć pracę tuż po zakończeniu epidemii koronawirusa.

Zaś w związku z trwającą epidemią „Kartę zgłoszenia dziecka do żłobka” można pobrać ze strony internetowej Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi https://mzz.lodz.pl/ i wypełnioną wrzucić do  urny wystawionej przy  żłobku, przy ul. Kmicica 5 od poniedziałku do piątku  w godz. 8:00–15:00. Zaś wszystkie inne niezbędne dokumenty będzie trzeba przedstawić dopiero przy podpisywaniu umowy, po ustąpieniu epidemii.  Więcej informacji można zaś uzyskać u kierownika żłobka pod numerem telefonu 798-867-111.

Żłobek modułowy

i

Autor: UMŁ
Żłobek modułowy

i

Autor: UMŁ
Żłobek modułowy

i

Autor: UMŁ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE