Policjanci z Łodzi zarażeni koronawirusem!

2020-05-12 17:00
koronawirus w szeregach
Autor: Archwium Eska

Chodzi o dwóch policjantów z łódzkiej drogówki. Łącznie na kwarantannie przebywa 24 mundurowych.

Dwóch funkcjonariuszy, u których stwierdzono zakażenie pracowało w budynku Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy ul. Stokowskiej. Nie mieli żadnych objawów. Wykonano im test, bo mieli kontakt z osobami zakażonymi poza służbą - najprawdopodobniej zarazili się od siebie. 

- Jeden z policjantów otrzymał wynik pozytywny, okazało się, że ma koronawirusa. Miał styczność z 6 osobami, u jednej z nich wynik okazał się pozytywny. Wszystkie osoby, które miały kontakt z policjantami przebywają na kwarantannie, Codziennie przed rozpoczęciem pracy policjanci maja mierzona temperaturę, a samochody są przygotowywane do służby każdego dnia. Zarażeni nie mieli kontaktu z kierowcami - pracowali w budynku przy ul Stokowskiej - informuje Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki.

Sporządzono listę osób, z którymi zarażony funkcjonariusz miał kontakt 3 maja czyli tuż przed poddaniem kwarantannie. 17 osób z różnych ogniw przebywa od 8 maja na kwarantannie i oczekuje na wyniki. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE