pogoda łódź

i

Autor: Eska.pl

POGODA: Łódź i Bełchatów. Jaka pogoda w województwie łódzkim w poniedziałek, 17 maja?

2021-05-17 5:00

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów. Jaka będzie pogoda w Łodzi i Bełchatowie w poniedziałek, 17 maja. Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. łódzkim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Łodzi i Bełchatowa na poniedziałek.

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów 17 maja

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: Łódzkie. 17 maja 2021 r.

Według prognoz, początek tygodnia nie zapowiada się słonecznie. Jak przewidują meteorolodzy, w poniedziałek, 17 maja, maksymalna prognozowana temperatura to 18 stopni Celsjusza. Przed południem możliwe zachmurzenie. Późnym popołudniem wystąpić mogą opady deszczu.

Słońce wzejdzie o godz. 4:47. Zachód słońca o 20:32.

Otwarcie ogródków na Piotrkowskiej