POGODA: Łódź i Bełchatów. Jaka pogoda w województwie łódzkim w poniedziałek, 17 maja?

2021-05-17 5:00
pogoda łódź
Autor: Eska.pl

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów. Jaka będzie pogoda w Łodzi i Bełchatowie w poniedziałek, 17 maja. Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. łódzkim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Łodzi i Bełchatowa na poniedziałek.

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów 17 maja

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: Łódzkie. 17 maja 2021 r.

Według prognoz, początek tygodnia nie zapowiada się słonecznie. Jak przewidują meteorolodzy, w poniedziałek, 17 maja, maksymalna prognozowana temperatura to 18 stopni Celsjusza. Przed południem możliwe zachmurzenie. Późnym popołudniem wystąpić mogą opady deszczu.

Słońce wzejdzie o godz. 4:47. Zachód słońca o 20:32.

Otwarcie ogródków na Piotrkowskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE