POGODA: Łódź i Bełchatów. Jaka pogoda w województwie łódzkim w piątek, 21 maja?

2021-05-21 5:00
Pogoda
Autor: Eska.pl

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów. Jaka będzie pogoda w Łodzi i Bełchatowie w piątek, 21 maja. Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. łódzkim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Łodzi i Bełchatowa na piątek.

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: Łódzkie. 21 maja 2021 r.

Prognoza pogody Łódzkie - 21 maja 2021 r. Początek tygodnia powitał nas chmurami i opadami deszczu. Środa była bardziej pogodna niż wtorek, a już we czwartek przez większość dnia mogliśmy cieszyć się słońscem. A jak wyglądać będzie pogoda w piątek?

Niebo po południu może pokryć się chmurami, jednak przed południem będzie słonecznie. Maksymalna temperatura w ciągu dnia to 18 stopni Celsjusza.

Słońce wzejdzie o godz. 4:41. Zachód słońca o 20:37.

Sobota za to zapowiada się deszczowo.

Raport z Anteny 20.05
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE