Pogoda Łódź i Bełchatów

i

Autor: Eska.pl

POGODA: Łódź i Bełchatów. Jaka pogoda w województwie łódzkim w czwartek, 20 maja?

2021-05-20 5:00

Prognoza pogody: Łódź i Bełchatów. Jaka będzie pogoda w Łodzi i Bełchatowie w czwartek, 20 maja. Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. łódzkim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Łodzi i Bełchatowa na czwartek.

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: Łódzkie. 20 maja 2021 r.

Prognoza pogody Łódzkie - 20 maja 2021 r. Początek tygodnia powitał nas chmurami i opadami deszczu. Środa była nieco bardziej pogodna niż wtorek. Co czeka nas w czwartek? Jaka będzie pogoda w Łodzi i w Bełchatowie?

Wygląda na to, że Łódzkie do piątku żegna się z opadami. W czwartek, przedpołudnie ma być słoneczne. Po południu możliwe zachmurzenie. Prognozowana maksymalna temperatura w ciągu dnia to 15 stopni.

Słońce wzejdzie o godz. 4:43. Zachód słońca o 20:36.

Raport z anteny 19.05, godz.10