Pijany biegał po ulicy w centrum Łodzi i kopał przejeżdżające samochody. Interweniowali strażnicy miejscy

2021-05-05 19:23
Pijany biegał po ulicy w centrum Łodzi i kopał przejeżdżające samochody. Interweniowali strażnicy miejscy
Autor: Straż Miejska Łódź/Facebook.com

Ten 37-latek długo będzie wspominał piątkowy wieczór (30 kwietnia)... o ile coś będzie z niego pamiętał. Pijany biegał po ulicy w centrum Łodzi i kopał przejeżdżające samochody. Powstrzymali go strażnicy miejscy, którzy obezwładnili krewkiego i agresywnego mężczyznę i przekazali go funkcjonariuszom policji.

Ten pan powinien raczej zrezygnować już ze spożywania wysokoprocentowych trunków. Prawdopodobnie właśnie zbyt duża ilość wypitego alkoholu była przyczyną ekscesów, którym kres musieli położyć strażnicy miejscy. O zdarzeniu na ul. Kilińskiego, poinformowali w środę, 5 maja, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- W piątek przed godz. 19:00 Nadzór Ruchu MPK-Łódź Sp. z o.o. poinformował Dyżurnego SM o agresywnym mężczyźnie, który u zbiegu ul. Kilińskiego i Zarzewskiej biega po ulicy, blokuje ruch oraz kopie i uderza w przejeżdżające samochody - czytamy we wpisie strażników miejskich na Facebooku. - Po tej informacji wskazane skrzyżowanie zostało objęte obserwacją operatora monitoringu miejskiego, a na miejsce został skierowany patrol SM. Strażnicy potwierdzili niecodzienne i agresywne zachowanie mężczyzny. Po obezwładnieniu został on doprowadzony na badanie trzeźwości - miał on w wydychanym powietrzu ponad 1,2 promila alkoholu.

Jak możemy przeczytać, ujęty przez strażników miejskich 37-latek został przekazany do dyspozycji policji.

Raport z anteny 05.05, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE