oskroba

i

Autor: Materiały prasowe

Pieczywo z wieloletnią tradycją według rodzinnej receptury. Piekarnia Oskroba to miejsce dla Ciebie

2023-11-20 8:05 Materiał sponsorowany

Piekarnia Oskroba to rodzinna firma, która już od ponad 90 lat umiejętnie łączy rodzinne tradycje piekarskie z nowoczesnymi technologiami. To właśnie wieloletnie doświadczenie oraz tradycyjne receptury na bazie naturalnych składników sprawiają, że ich produkty cenione są przez klientów w całej Polsce.

Gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością

Rodzinna firma funkcjonuje w oparciu o własne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w doskonały sposób łączy rodzinną tradycję piekarską z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyroby Piekarni Oskroba produkowane są z najwyższej jakości składników, a stosowane rozwiązania technologiczne pozwalają uzyskać wysoką jakość, jak i niepowtarzalność oferowanych produktów.

oskroba

i

Autor: Materiały prasowe

Smacznie i zdrowo

Oryginalna receptura, niepowtarzalny smak i zapach, pieczywo na zakwasie i z naturalnych składników – to dlatego klienci pokochali wypieki Piekarni Oskroba. „Wierzymy, że spoczywa na nas odpowiedzialność za zadowolenie i zdrowie naszych Klientów, staramy się sprostać jej najlepiej, jak umiemy”. W oferowanych produktach nie znajdziemy ulepszaczy, czy konserwantów, ponieważ produkcja bazuje wyłącznie na naturalnych surowcach. To właśnie w sklepach Piekarni Oskroba codziennie znajdziemy świeże pieczywo na naturalnym zakwasie oraz chrupiące bułki z dodatkami przeróżnych ziół i nasion.

oskroba

i

Autor: Materiały prasowe

Coś na słodko

Asortyment Piekarni Oskroba kusi nas pysznymi wyrobami piekarniczymi i słonymi przekąskami, ale nic tak nie umila dnia, jak odrobina słodyczy! Piekarnia Oskroba posiada w swojej ofercie nie tylko asortyment piekarniczy, ale także bogaty wybór wyrobów cukierniczych. Słodkie i ciepłe przekąski, czy tradycyjne wyroby drożdżowe to tylko jedne z wielu dostępnych w Oskrobie słodkich wyrobów.  Torty oraz ciasta deserowe produkowane są ręcznie, na bazie naturalnej bitej śmietany, przez wykwalifikowanych cukierników, przez co tylko wybornie smakują, ale także przyciągają wzrok pięknymi dekoracjami. Przy okazji przerwy na słodką przekąskę możemy również zachwycić się smakiem aromatycznej i gorącej kawy prosto z rodzimej palarni.

oskroba

i

Autor: Materiały prasowe

Piekarni Oskroba w województwie łódzkim

Firma od ponad 15 lat z sukcesem rozwija sieć sklepów firmowych z wypiekiem pieczywa na miejscu. Obecnie na terenie całego kraju funkcjonuje ich ponad 260. W naszym regionie smakiem ich naturalnego pieczywa możemy zachwycać się już 10 lat w ponad 30 sklepach na terenie całego województwa łódzkiego. Piekarnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nieustannie się rozwija, zachwycając coraz większą rzeszę klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Piekarni Oskroba i spróbowania ich przepysznych wypieków.

oskroba

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE