Pawłowski 2024! Lider Widzewa przedłużył kontrakt z klubem

i

Autor: widzew.com

Sport

Pawłowski 2024! Lider Widzewa przedłużył kontrakt z klubem

2023-03-30 13:23

Jedna z największych gwiazd Widzewa i czołowy piłkarz Ekstraklasy związał się z klubem na dłużej. Bartłomiej Pawłowski będzie cieszył kibiców swoją grą przynajmniej do czerwca 2024 roku.

Widzewiacy mają powód do radości. Największa gwiazda klubu – Bartek Pawłowski przedłużył kontrakt z zespołem do 2024 roku. W swoich mediach społecznościowych poinformowali o tym klub i sam zawodnik.

Jest on absolutnie kluczową postacią ofensywy zespołu. Dotychczas w sezonie ligowym strzelił 8 bramek i zanotował 3 asysty. Jego umiejętność rozgrywania, uderzenia z dystansu i wykonywania rzutów wolnych przyniosła Widzewowi zaskakująco dobre rezultaty. Piękne gole Pawłowskiego są często wyróżniane w głosowaniach przeprowadzanych przez Ekstraklasę.

- Cieszę się, że dalej będę mógł dawać z siebie wszystko w swoim rodzinnym mieście, w Klubie, któremu kibicuję od dziecka. Kiedyś już o tym mówiłem - dla mnie gra w Widzewie to cały czas wyzwanie i wielkie wyróżnienie – powiedział dla klubowego portalu Bartłomiej Pawłowski.

Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE