bogdan matusiak

i

Autor: Eska Łódź News

Pan Bogdan zdał prawo jazdy! Do egzaminu praktycznego podchodził 58 razy!

2023-02-28 13:29

Pan Bogdan Matusiak z Łodzi w końcu zdał egzamin na prawo jazdy. Oznacza to, że już wkrótce będzie mógł legalnie jeździć swoim Fiatem Seicento na działkę, o czym tak bardzo marzył. Senior nie kryje szczęścia. To było jego 58. podejście do egzaminu.

Bogdan Matusiak 57 razy nie zdał egzaminu na prawo jazdy

Pan Bogdan to łodzianin, który od kilku lat próbował zdać egzamin na prawo jazdy. O ile teorię zdał za pierwszym razem, praktyka powodowała u niego spore problemy. 57 razy nie udało się zdać egzaminu. Powody były bardzo różne. Jak tłumaczył, niektóre faktycznie były podstawą do niezaliczenia egzaminu, ale były też takie drobne pomyłki, które zdaniem pana Bogdana powinny zostać zaliczone. Tak się jednak nie działo.

Wielki sukces pana Bogdana. W końcu zdobędzie upragnione prawo jazdy!

W środę 15 lutego 2023 roku o godzinie 9:30 pan Bogdan po raz 59. podszedł do egzaminu praktycznego. Na placu manewrowym poradził sobie znakomicie, następnie wyjechał na miasto. W sumie egzamin trwał około godziny. I udało się! Pan Bogdan zdał prawo jazdy i już wkrótce otrzyma wymarzony dokument.

Jak przyznał w rozmowie z nami, wszyscy na miejscu mu gratulowali, również pozostali egzaminatorzy. Co prawda w planach wielkiego świętowania nie ma, jednak mężczyzna jest bardzo szczęśliwy. Cieszy się, że dzięki temu w końcu będzie mógł jeździć po mieście czy na działkę. Zastrzega też, że póki co jest w pełni sił fizycznych, by móc prowadzić pojazd i będzie jeździł tyle, ile mu zdrowie na to pozwoli.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy pomyślności na drogach!

Ulica Lipowa w Łodzi zmieni się w zielony woonerf

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE