Padł rekord w jedzeniu steaków na czas! Zobacz wideo z konkursu

2021-10-15 10:39
Padł rekord w jedzeniu steaków na czas!
Autor: mat. partnera Padł rekord w jedzeniu steaków na czas!

To były gigantyczne emocje! W restauracji Indian Burger w Aleksandrowie Łódzkim odbył się konkurs na największego żarłoka! Zwycięzcom udało się pobić rekord! Ile czasu zajęło im zjedzenie steaka? Zobaczcie relację wideo z wydarzenia.

Padł rekord w jedzeniu steaków na czas!
Autor: mat. partnera Padł rekord w jedzeniu steaków na czas!

To był konkurs jak z amerykańskich filmów! W restauracji Indian Burger w Aleksandrowie Łódzkim odbył się konkurs na największego żarłoka! 13 października przy stołach zasiadło sześć par. I zmierzyło się z gigantycznym wyzwaniem! Uczestnicy konkursu musieli zjeść 1,5-kilogramowy Tomahawk Steak. Do tego "napitek" i "niespodzianka". Zasady były proste - wygrywa ten, kto zje steaka najszybciej i pozostawi najczystszą kość. Uczestnicy zostali ocenieni przez jury w postaci gości.

Po zaciętej walce pełnej emocji udało się wyłonić zwycięzców. Jak przyznali - wcale nie było to trudne zadanie.

- Nie było ciężko. Było nawet łatwiej niż się spodziewaliśmy - mówi Przemek z Koluszek ze zwycięskiej pary. - Bardzo się nam podobało. W przyszłym roku planujemy obronić tytuł, a jeżeli byliby chętni, to nawet za pięć minut - dodał zwycięzca tuż po zakończeniu konkursu.

Padł rekord!

Umiejętności zwycięzców zaskoczyły nawet organizatora imprezy! - Już przeprowadzałem wiele konkursów, bo na przykład w Poznaniu w Indian Steaku - mówi właściciel lokalu, Zbigniew Stempień. - Tutaj, panowie z Koluszek pobili już rekord istniejącego Indian Steak w Monopolis w Łodzi i w City Parku w Poznaniu. U nas w Indian Burger zrobili czas 5:37, a do tej pory było 6:50 - dodaje właściciel.

Relacja z wydarzenia znajduje się w poniższym wideo. ZOBACZ:

Nie tylko konkurs żarłoków!

Indian Burger to nie tylko restauracja, w której odbywają się konkursy żarłoków. To przede wszystkim miejsce dla całej rodziny, jakiego w Aleksandrowie Łódzkim jeszcze nie było!

Doskonałe steki, burgery z najlepszej, kruchej, soczystej, długo dojrzewającej wołowiny w Polsce Firmy „KONKRET”, a do tego wyjątkowe desery - to sprawia, że lokal przyciąga gości także z pobliskich miejscowości.

Indian Burger to przede wszystkim bogata karta dań. Goście mogą spróbować m.in.:

  • steków Tournedo Steak,
  • Rib Eye Steak,
  • T-Bone Steak,
  • różnorodnych burgerów,
  • Tomahawk Steak,
  • Angus Black Steak USA,
  • a także dań z wieprzowiny
  • czy dań rybnych.

By przedłużyć efekt podtrzymania temperatury, steki są podawane na rozgrzanych kamieniach wkomponowanych w specjalne deski.

W menu znajdziemy niskie i umiarkowane ceny. Dlaczego? Indian Burger posiada wyroby własnej produkcji, co pozwala na przygotowanie doskonałych dań w niskiej cenie. W lokalu znajdziemy też dania przygotowane specjalnie dla dzieci oraz wyjątkowe desery, m.in. kruchą bezę z lodami własnej produkcji, oblaną musem malinowo-truskawkowym z bitą śmietaną i miętą.

Wnętrze restauracji jest naprawdę oryginalnie zaprojektowane i wykonane przez Ryszarda Pierzchałę - artystę z Krynicy Górskiej. Wyjątkową atmosferę lokalu tworzą m.in. orzeł w drzewie stojący pośrodku lokalu, ręcznie malowane i ozdobione ściany czy oryginalne łapacze snów w oknach. Wszystko to doskonale komponuje się z drewnianymi dodatkami.

Więcej informacji na facebookowej stronie Indian Burger.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE