Samolot

i

Autor: pexels.com Zdjęcie ilustracyjne

Świat

Otworzył drzwi podczas lotu. Jak później wyjaśnił, było mu...niewygodnie

2023-05-27 8:49

Do niecodziennej i bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na kilka minut przed lądowaniem w Daegu w Korei Południowej. Jeden z pasażerów postanowił otworzyć drzwi samolotu. Jak później wyjaśnił, było mu niewygodnie.

Niecodzienna sytuacja w Korei Południowej

Samolot Airbus A321-200 linii Asiana Airlines, leciał z wyspy Czedżu na lotnisko w Daegu w Korei Południowej. Zgodnie z rozkładem jazdy, na miejsce miał przybyć około godziny 12.40 czasu lokalnego. Jednak na kilka minut przed lądowaniem, jeden z pasażerów zdecydował się otworzyć drzwi. Samolot znajdował się w tym momencie około 200 metrów nad ziemią. Zachowanie mężczyzny wywołało panikę na pokładzie.

Nieodpowiedzialny mężczyzna zatrzymany. Jego tłumaczenie zaskakuje

Dziewięciu pasażerów zostało przewiezionych do szpitala z problemami z oddychaniem. Wszyscy zostali wypisani po około dwóch godzinach.

33-latek, którego zatrzymała policja, tłumaczył później, że otworzył wyjście awaryjne, ponieważ czuł się "niewygodnie" , "chciał szybko wysiąść z samolotu", a także był "zestresowany po niedawnej utracie pracy". Yonhap dodaje, że władze zamierzają aresztować zatrzymanego po zakończeniu dochodzenia.

Jak wyjaśniają eksperci, otwarcie drzwi podczas było możliwe tylko ze względu na fakt, że maszyna znajdowała się na niskiej wysokości.

Barbara Schett stawia na Igę Świątek przed Roland Garros

To najpiękniejsze plaże na świecie. "Trafią prosto na Twoją listę marzeń"