Od lipca znowu będzie można polecieć z Łodzi do Londynu Stansted, Dublina i East Midlands

2020-05-13 22:04
Od lipca  znowu będzie można polecieć z Łodzi do Londynu Stansted, Dublina i East Midlands
Autor: mat. Port Lotniczy Łódź

Przewożnik ogłosił, że przywraca 40 % swoich połączeń europejskich. Pasażerów będą obowiązywać nowe zasady podróżowania.

Rzecznik łódzkiego lotniska Wioletta Gnacikowska zapowiada, że zostaną wprowadzone obostrzenia. - Pasażerowie będa mogli zabrać mniej bagażu, obowiązuje odprawa online i zapisanie karty pokładowej w smartfonie. Przez cały czas podróży, w terminalu i na pokładzie samolotu, trzeba będzie nosić maseczkę zakrywająca usta i noś. Maski będzie nosił również personel pokładowy i naziemny - mówi rzecznik.
Lotnisko musi się przygotować do wznowienia działalności w czasie pandemii. Będzie obowiązywał reżim sanitarny. Już wiadomo, że każdej nocy samoloty będa dezynfekowane. - W naszym terminalu wszyscy pasażerowie będa mieć mierzoną temperaturę przy pomocy specjalnej kamery. Pasażerowie i personel będą musieli utrzymywać dystans społeczny. Terminal będzie częściej sprzątany, a powierzchnie dezynfekowane - mówi Wioletta Gnacikowska.

Od lipca  znowu będzie można polecieć z Łodzi do Londynu Stansted, Dublina i East Midlands
Autor: mat.Port Lotniczy Łódź

Ryanair będzie wykonywał prawie 1000 lotów dziennie, przywracając 90 proc. tras w porównaniu do okresu sprzed epidemii Covid-19. Wszystkie informacje o trasach, częstotliwościach, rozkładzie lotów można znaleźć na www.ryanair.com
Przewożnik będzie wymagał od pasażerów podróżujących w lipcu i sierpniu wypełnienia ankiet dotyczących długości pobytu, podania adresu pobytu w kraju UE.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE