O krok od tragedii – mało brakowało a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

i

Autor: stop cham

O krok od tragedii – mało brakowało, a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

2021-07-01 11:54

O dużym szczęściu może mówić grupa pieszych, których o mało co nie potrącił właściciel forda. Dzięki nagraniu z kamery samochodowej oraz działaniom mundurowych, pirat drogowy został namierzony. O wysokości kary dla 35-latka zadecyduje sąd.

Na jednym z portali społecznościowych internauci zamieścili szokujące nagranie, na którym na jednym z łódzkich przejść dla pieszych znajdującym się przy ul. Rzgowskiej kierujący autem osobowym omal nie potrącił grupy pieszych.

O krok od tragedii – mało brakowało a potrąciłby grupkę pieszych! [FILM]

W ostatniej chwili trzy młode osoby odskoczyły przed nadjeżdżającym pojazdem. Prowadzący pojazd pojechał dalej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy. Sprawą zajęli się policjanci z łódzkiej drogówki.

"Szybko został ustalony potencjalny sprawca zdarzenia. Kierujący którym okazał się być 35 - letni łodzianin usłyszał już zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym"

- relacjonują policjanci.

Podczas przesłuchania mężczyzna złożył szerokie wyjaśnienia przyznając się do popełnionego czynu. Mundurowi odstąpili od ukarania kierującego mandatem i skierowali wniosek o ukaranie do sądu, zatrzymując jednocześnie mężczyźnie prawo jazdy.

Doprowadzenie kierowcy, który prawie potrącił chłopca na hulajnodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE