Nowe kino w Zgierzu

i

Autor: D.T.

Nowe kino w Zgierzu. Mieszkańcy miasta czekali na to 15 lat! Co można tam obejrzeć?

2022-11-04 7:46

Po piętnastu latach Zgierzanie doczekali się sali kinowej, która mieści się w siedzibie miejskiego ośrodka kultury w Starym Młynie. ​Kino funkcjonuje już od marca, a teraz zostanie zaopatrzone w najwyższej klasy sprzęt audio i wideo .

Dysponujemy już profesjonalnym sprzętem kinowym, ale wiemy że kilka rzeczy możemy ulepszyć i stworzyć tutaj jedną z najlepiej wyposażonych sal kinowych w regionie. Już na początku roku goście będą mogli oglądać na sali filmy w jeszcze lepszej jakości, która w niczym nie będzie odbiegać standardem od tych największych kin - mówi Michał Falk ze zgierskiego MOK-u.

Co obejrzymy w zgierskim kinie?

- Priorytetem są dla nas najnowsze premiery, ale staramy się puszczać filmy które zeszły z ekranów kin miesiąc czy dwa temu bo proszą nas o to widzowie. Oprócz tego można obejrzeć nieco bardziej wyszukane, niszowe kino, na które serdecznie zapraszamy.

Sala jest wielofunkcyjna, w weekendy występują tam między innymi standuperzy, a nawet organizowane są koncerty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE