Tragiczny wypadek w Łódzkiem!

i

Autor: fot. PSP

Nie żyje kierowca autokaru, trzy osoby ranne. Tragiczny wypadek w Łódzkiem!

2021-06-23 17:31

Do wypadku doszło po godzinie 15.30 w miejscowości Parzniewice, gmina Wola Krzysztopolska w powiecie piotrkowskim. Autokar, który przewoził ok 25 osób uderzył w budynek gospodarczy.

Gdy służby ratownicze przyjechały na miejsce ranne były cztery osoby. - W najgorszym stanie był kierowca autokaru, który został zakleszczony w pojeździe. Strażacy wydobyli nieprzytomnego 67 letniego mężczyznę i przekazali załodze karetki pogotowia ratunkowego. Mimo prowadzonej akcji resuscytacji krążeniowo - oddechowej mężczyzna zmarł - mówi mł. bryg. Jędrzej Pawlak , oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Tragiczny wypadek w Łódzkiem!

i

Autor: fot. PSP

W wypadku zostały lekko ranne trzy osoby, po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego okazało się, że nie wymagały hospitalizacji.

W działaniach bierze udział pięć zastępów straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE