„Negocjator” nagrodzony. Nietypowe wyróżnienie łódzkiego policjanta

i

Autor: policja.gov.pl

Policja

„Negocjator” nagrodzony. Nietypowe wyróżnienie łódzkiego policjanta

2023-06-03 15:23

Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa łódzkiego podinsp. Krzysztof Balcer otrzymał nagrodę Best Audio Empik Go. Jego podcast znalazł się wśród najchętniej słuchanych i najlepiej ocenianych podcastów EMPiKu.

Wiedza i doświadczenie sprawiły, że podinsp. Krzysztof Balcer posiada wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Chętnie się nimi dzieli w podcascie „NEGOCJATOR”. Ten szczególnie przypadł do gustu słuchaczom, ponieważ otrzymał on nagrodę Best Audio Empik Go.

Autorką podcastu oprócz Krzysztofa Balcera jest Jolanta Gardys. "Negocjator" to cykl opowieści o najbardziej spektakularnych sprawach, które stały się udziałem podinspektora. Ten podcast to także opowieści o kulisach jego pracy. O tym, że negocjator nigdy nie może kłamać, musi dbać o wypowiadane słowa, które mogą wyciszyć sprawcę. Każdy błąd, złe słowo, niepotrzebny ruch, może doprowadzić do utraty życia, zarówno negocjatora jak i sprawcy. Krzysztof Balcer brał udział w ponad 500 takich akcjach.

Podcast znalazł się wśród najchętniej słuchanych i najlepiej ocenianych podcastów EMPiKu

Matura z matematyki w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE