Najlepsze szkoły nauki jazdy w Łodzi

i

Autor: Shutterstock

Prawo jazdy

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Łodzi. Które autoszkoły najlepiej przygotowują do egzaminu na prawo jazdy?

2023-04-12 15:31

Które szkoły nauki jazdy w Łodzi najlepiej przygotowują do egzaminu na prawo jazdy? To pytanie zadają sobie przyszli kierowcy, marzący o dokumencie uprawniającym do samodzielnej jazdy samochodem. Aby ułatwić im wybór, przyjrzeliśmy się jak wygląda zdawalność egzaminu praktycznego na kat. B wśród kursantów łódzkich autoszkół i na tej podstawie stworzyliśmy ranking najlepszych szkół nauki jazdy w Łodzi.

Wybór odpowiedniej szkoły jazdy to pierwszy problem, przed jakim stają osoby marzące o własnym prawie jazdy. Dla jednych istotna będzie lokalizacja autoszkoły, dla innych wyposażenie szkoły, a dla jeszcze innych skuteczność z jaką absolwenci danej szkoły zdają egzaminy. My właśnie postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda zdawalność wśród kursantów łódzkich autoszkół.

Na podstawie danych udostępnionych przez Urząd Miasta Łodzi wybraliśmy 15 łódzkich szkół nauki jazdy, które miały najlepszą zdawalność w 2022 roku. Pod uwagę wzięliśmy szkoły, które w 2022 roku przygotowały do egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. B co najmniej 40 osób. 15 autoszkół, które mogą pochwalić się najlepszą zdawalnością prezentujemy w poniższej galerii:

Jak się okazuje, najlepsze autoszkoły w Łodzi mogą pochwalić się zdawalnością na poziomie powyżej 40 proc., co oznacza, że egzamin praktyczny zdaje z powodzeniem niemal co drugi kursant. Z drugiej strony nie brakuje w Łodzi też szkół ze zdawalnością poniżej 20 proc.

Przechodziła przez pasy, potrąciło ją volvo. Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE