Łódź. Mieszkańcy wielkiego osiedla pozbawieni ciepłej wody

i

Autor: Pixabay.com/EP

Brak ciepłej wody na Widzewie. Mieszkańcy mają dość! Ile to jeszcze potrwa?

2022-05-25 11:03

Mieszkańcy Widzewa Wschodu już od poniedziałku są pozbawieni ciepłej wody. Wszyscy są zgodni - mają dość tej sytuacji! Ile potrwa naprawa sieci ciepłowniczej?

Z powodu awarii ciepłej wody nie mają mieszkańcy osiedla Widzew Wschód, osiedla Białe, a także mieszkańcy bloków po obu stronach ul. Puszkina i ul. Rokicińskiej oraz okolic dworca.

Jak sobie radzą?

Musimy grzać wodę w garnkach i myć się w miskach. Mama wlewa mi do wanny, ale jest tylko trochę tej ciepłej wody i szybko stygnie. To nie jest fajne, gdy nie można normalnie wziąć prysznica, tylko trzeba polewać się woda z garnka. Młodzi to już nie pamiętają czasów, gdy nie było w domu ciepłej wody w kranach, starsze pokolenie często nawet zimnej wody w domach nie miało, więc teraz dla nas to tylko chwilowa niewygoda, ale już mamy dość - mówią mieszkańcy.

Na Widzewie wciąż bez ciepłej wody!

i

Autor: EP

Awaria ma zostać usunięta do piątku do godziny 20.00 Wszyscy maja nadzieję, że ciepłownicy szybciej sobie poradzą i niebawem do ich mieszkań popłynie ciepła woda.

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE