Na Uniwersytecie Łódzkim wystartowała Akademia Przedsiębiorczości!

2021-11-24 12:03
Nowa strefa w BUŁ
Autor: mat. prasowe

To internetowy kurs, który ma pokazać studentom co to właściwie jest przedsiębiorczość i jak otworzyć własny biznes. Projekt podzielony jest na kilka modułów.

Na Uniwersytecie Łódzkim wystartowała Akademia Przedsiębiorczości.To internetowy kurs, który ma pokazać studentom co to właściwie jest przedsiębiorczość i jak otworzyć własny biznes.Projekt podzielony jest na kilka modułów.

- Chemik, pedagog, prawnik, filolog -Każdy student może być przedsiębiorcą - mówi koordynatorka Prorektor Agnieszka Kurczewska. - Po skończeniu kursu będzie można starać się o konsultacje z biznesmenami. Planujemy wdrożyć też projekt mentorski - dodaje.

- Na platformie będą rozmowy z doświadczonymi przedsiębiorcami, ale również z osobami, które prowadzą swoją działalność od niedawna - mówi Igor Marczak mentor Akademii.

Mentorami Akademii są absolwenci Uniwersytetu, m.in. twórcy startupu SeniorApp. W przyszłym roku uruchomione zostaną zapisy także dla osób spoza Uniwersytetu Łódzkiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE