Wirtualne spacery

i

Autor: Witold Ancerwowicz/UML

Można zostać bezpiecznie w domu i przejść się wirtualnie po EC1!

2020-03-25 16:41

EC1 zaprasza na wirtualne spacery!

Można siedzieć w domu i jednocześnie ruszyć na wycieczkę po Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. Żeby wybrać się na wirtualny spacer wystarczy połączyć  się przez kanały social media EC1. Instytucje kultury chcą żeby ten trudny czas w którym powinniśmy zostać w swoich domach mądrze wykorzystać.

- W związku z tym uruchomiliśmy taką akcję, która nazywa się EC1 Łódź online. Jest dobrze opisana na naszym Facebooku. W każdy dzień prezentuje się inny dział. We wtorki np. zapraszamy na wirtualny spacer po Planetarium.  Na żywo można zadawać pytania, na wszystkie pytania odpowiadają nasi pracownicy. W środy rozpoczyna się cykl spotkań z naszymi ekspertami. Zgrany duet mówi  o tym jak działała np. dawna elektrownia, jakie mamy interaktywne części, opowiadają o naszych eksponatach. Będą też quizy i konkursy. Zadbamy o to żeby to było ciekawe i żeby każdy z uczestników tego wirtualnego spaceru poczuł się jak w kompleksie EC1 nie wychodząc z domu - mówi Michał Kędzierski z EC1.

Więcej szczegółów znajdziecie wpisując hasło w internetowej wyszukiwarce EC1 Łódź online. Znaleźć bezpośrednie linki do bieżących wydarzeń można też na FB EC1.